בתי ספר לשפות > לימודי צ'כית

לימודי צ'כית - בתי ספר לשפות

השפה הצ'כית שייכת למשפחת השפות ההודו-אירופאיות. ישנן מספר קבוצות המשתייכות למשפחת השפות ההודו-אירופאיות ואחת מהן היא קבוצת השפות הסלאביות. אחת מהשפות הסלאביות היא השפה הצ'כית שהיא סלאבית מערבית. שפות נוספות מקבוצת השפות הסלאביות הקרובות לשפה הצ'כית כוללות את השפה הפולנית, הסלובקית והסרבית המזרח אירופאיות, כאשר מכיוון מערב אירופה, הושפעה השפה הצ'כית מהשפה הגרמנית השכנה. עדויות על כתב צ'כי, נמצאו מתקופת המאה השלוש-עשרה, אך רק מאתיים או שלוש מאות שנה מאוחר יותר התגבשה השפה לכדי צורתה המוכרת כיום.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי צ'כית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

ישנם כשניים-עשר דוברי צ'כית ברחבי העולם ומרביתם (כעשרה מיליון) חיים בצ'כיה. עד תחילת שנות התשעים של המאה הקודמת, צ'כיה הייתה אחת ממדינות הרפובליקה הצ'כוסלובקית השפה הרשמית ברפובליקה הייתה צ'כית. מאז שהתפרקה הרפובליקה נשארה הצ'כית השפה רשמית בצ'כיה בלבד. עיר הבירה של צ'כיה פראג, היא אחת הערים המתוירות והמפורסמות בעולם, היא מרהיבה ביופיה וטומנת בחובה אוצרות תרבות והיסטוריה עשירים.

כמו במדינות רבות באירופה, דוברים המקומיים בפראג את שפתם המקומית ורבים מהם אינם דוברים אנגלית או שפה אחרת. לימודי צ'כית ורכישת השפה ולו גם הבסיסית ביותר, יכולים להעצים את חווית הנסיעה לפראג. קורס לימודי צ'כית קצר יאפשר לכם להתחבר לתושבים ולתרבות המקומית, כמו גם להתמצאות בעיר.

מלבד היותה עיר תיירות ידועה, פראג היא גם בירת עסקים אירופאית גדולה. אנשי עסקים המקיימים יחסי מסחר עם אנשי עסקים צ'כים, יזכו ליתרון משמעותי בידיעתם מעט צ'כית. קורס לימודי צ'כית הוא השקעה משתלמת לאותם אנשי עסקים המעוניינים לשדרג את היחסים האישיים שלהם עם חבריהם הצ'כים, וממילא גם את היחסים העסקיים.

כיום ניתן למצוא מגוון קורסים של לימודי צ'כית במסגרות שנות כגון בתי ספר לשפות, מורים פרטיים ועוד. שיטות הלימוד בדרך כלל שונות בין בתי ספר לשפות שונים, כך שרצוי להתייעץ לגבי אופן הלימוד המתאים לכם, משך והיקף הקורס, מבנה הקורס, מטרתו וכו'. הקורסים מתחלקים ברוב בתי הספר לשפות לרמות: לימודי צ'כית למתחילים, לימודי צ'כית למתקדמים וכו'. ניתן גם למצוא קורסים כגון קורס לימודי צ'כית עסקית בו ניתן דגש על מונחים ומושגים מעולם העסקים.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם