בתי ספר לשפות > לימודי פורטוגזית

לימודי פורטוגזית - בתי ספר לשפות

השפה הפורטוגזית התפתחה מתוך השפה הלטינית הוולגרית בתחילת תקופת ימי הביניים. השפה הפורטוגזית הושפעה באותה תקופה מהשפה הערבית בעקבות הכיבוש המוסלמי ומילים רבות השתרשו בשפה. עם תחילת תקופת המסעות מעבר לים וגילוי יבשות חדשות במאה ה16, התפשטה האימפריה הפורטוגזית גם לאזורים מרוחקים כמו אפריקה אסיה ודרום אמריקה ונוצרו הבדלים בפונטיקה בין הפורטוגזית שדוברה באירופה לבין זו שדוברה באמריקה.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי פורטוגזית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

השפה הספרדית קרובה לשפה הפורטוגזית, אם כי זו האחרונה שמרה על מילים לטיניות והיא מגוונת יותר מבחינת השפות השונות שהשתרשו בה כגון הערבית, הצרפתית ואף גרמנית, יפנית וסינית. לימודי פורטוגזית אם כן יכולים להיות שימושיים ביותר בהרבה תחומים כגון תיירות, עסקים, תרבות יצירת קשרים ועוד.

קורס לימודי פורטוגזית ניתן למצוא במגוון בתי ספר לשפות בישראל. לימודי פורטוגזית הם מהנים ומקנים יכולות לתקשר ולנהל שיחה בזמן קצר יחסית. ישנם רמות שונות של קורסי לימודי פורטוגזית וסוגים שונים של שיטות לימוד פורטוגזית על פי מטרת הקורס.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם