בתי ספר לשפות > לימודי פורטוגזית > לימודי פורטוגזית למתקדמים

לימודי פורטוגזית למתקדמים - בתי ספר לשפות

קורס לימודי פורטוגזית למתקדמים פונה לדוברי השפה הפורטוגזית, המעוניינים להעמיק בידיעותיה של השפה. הנושאים הנלמדים בבית הספר לשפות מתמקדים בניהול שיחה ברמה גבוהה, קריאה וכתיבה של טקסטים מורכבים כגון מאמרים ועיתונים והכרת ביטויים שונים.

בקורס לימודי פורטוגזית למתקדמים, נלמד את מבנה השפה, הכולל הבנה מלא של הדקדוק, העמקת אוצר המילים ובעיקר שיפור היכולת לדבר ולהבין את השפה בצורה שוטפת יותר.

המורה שמעביר את הקורס ללימודי פורטוגזית למתקדמים דובר את השפה כשפת אם, ובעל ניסיון של שנים רבות בתחום לימודי השפה. במהלך הקורס ניתנות חוברות תרגול, תכני שמע, ומתנהלים מפגשים בנוכחות המורה, המיועדים לתרגול הדיבור.

הכניסה לקורס לימודי פורטוגזית למתקדמים מותנית במבחן קבלה שעל התלמיד לעבור. המבחן בודק את רמת הידע הנוכחית, ועל פי תוצאותיו מתבצעת ההחלטה לאיזה קורס התלמיד מתאים, ולאיזו קבוצת לימוד ישויך.

קורס לימודי פורטוגזית למתקדמים יכול לתרום רבות לאנשי עסקים המחפשים לקדם את יחסיהם עם מדינות הדוברות את השפה. שליטה טובה בשפה מקנה ביטחון בדיבור, והבנה טובה יותר של הנאמר.

שיטות הלימוד


המורה, הדובר את השפה הפורטוגזית כשפת אם, מעביר את הקורס ללימודי פורטוגזית למתקדמים בשיטת לימוד ייחודית שנבנתה עם ניסיון של שנים רבות בתחום ההוראה של בית הספר לשפות בכלל, ושל המורה בפרט.

קבוצות הלימוד הינן קטנות , ומעניקות לכל תלמיד יחס שווה ואישי, דבר המאפשר למורה להתייחס לבעיות השונות הצצות אצל כל תלמיד במלוא תשומת הלב.

הדגש העיקרי בקורס הוא על דיבור נכון, והבנה ברורה של הנאמר. הטמעת המבטא אצל התלמיד הוא קריטי להבנה שוטפת של השפה. את המבטא לומדים באמצעות המורה, ודרך שיעורי התרגול בהם מתנהלים דיונים מורכבים בשפה הפורטוגזית.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם