בתי ספר לשפות > לימודי פורטוגזית > לימודי פורטוגזית למתחילים

לימודי פורטוגזית למתחילים - בתי ספר לשפות

חיילים משוחררים רבים מוצאים עצמם בקורס לימודי פורטוגזית למתחילים, הקורס מתאים, בין היתר, לאילו המעוניינים לטייל במדינות בהם פורטוגזית היא שפת האם, מתאים בעיקר לטיולים בדרום אמריקה.

הנושאים הנכללים בקורס לימודי פורטוגזית למתחילים הם הכרת אוצר מילים, קריאה, כתיבה, הגייה נכונה של מילים, הרכבה של משפטים, הכרת המבטא, כשהדגש העיקרי הוא על יכולות דיבור והבנה במטרה לנהל שיחה בריאה.

המורים המעבירים קורס לימודי פורטוגזית למתחילים, דוברים את השפה הפורטוגזית כשפת אם. כלל המורים בבית הספר לשפות הם בעלי ניסיון רב בתחום ההדרכה בכלל, ולימודי השפות בפרט ומבטיחים ללמד את השפה בצורה מקצועית, יסודית, ומעמיקה.

קורס לימודי פורטוגזית למתחילים מועבר בשיטת לימוד ייחודית, המתבססת על שנים רבות של מחקר, דבר המבטיח שכלל התלמידים בבית הספר לשפות ייהנו מלמידת השפה, ויעשו זאת בצורה היעילה ביותר המתאימה לקבוצת הלמידה אליה הם שייכים.

מטרות הלמידה השונות של תלמידים הנרשמים לקורס לימודי פורטוגזית למתחילים נלקחות בחשבון, ועל פיהם מותאמת קבוצת הלימודים וסוג הקורס אליהם התלמיד משויך.

הניבים השונים של השפה


לשפה הפורטוגזית יש מגוון ניבים, שהעיקריים ביניהם הם הניב הפורטוגלי, והניב הברזילאי. ההבדל בין הניבים מתבטא באוצר מילים, הגייה, ובעיקר בביטויים שונים.

השוני בין הניבים אינו קריטי ללמידת השפה, החומר הנלמד בלימודי פורטוגזית למתחילים מאפשר יכולת ניהול שיחה שוטפת ובריאה בשני הניבים.

התרגולים הרבים המלווים את לימודי הפורטוגזית למתחילים, מקנים שליטה ובטחון בקריאה וכתיבה בשפה, הכרת המבטא, דקדוק נכון, ועוד.

עיקר התרגולים מתבססים על שיחות עם החברים לקבוצת הלמידה, תוך כדי תיקון הטעויות על ידי המורה. מאחר וקבוצות הלימודים אינן גדולות, בית הספר לשפות יכול להעניק יחס אישי וקשוב לכל אחד מהתלמידים.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם