בתי ספר לשפות > לימודי יידיש

לימודי יידיש - בתי ספר לשפות

שפת היידיש או אידיש, התהוותה ושימשה כשפה המדוברת בקרב יהדות אירופה במשך שש מאות שנה. לאחר השואה והקמתה של מדינת ישראל, מצאה עצמה שפת היידיש מיותמת, לאחר שנגדעו השימוש והיצירה העשירה בשפת היידיש.

שפת היידיש, היא אמנם שפה ככל השפות, אך היא מציינת נדבך חשוב בהיסטוריה היהודית בכלל וגלות יהודי אירופה בפרט. שפת היידיש עיצבה את זהות העם היהודי והתרבות בתקופת גלות יהודי אירופה.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי יידיש, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

מספר מרכזי תרבות בישראל, פועלים לשימור שפת היידיש, מקיימים הרצאות, מפגשי תרבות, ומופעים שונים, ואף מציעים קורס לימודי יידיש חד פעמי להיכרות עם שפת היידיש.

בשנים האחרונות מתפתחת מגמה בקרב צעירים בישראל, המעוניינים להכיר, לטעום ולהבין את התרבות, ההיסטוריה, וההומור הכל כך ייחודי, השמור לדוברי יידיש בלבד.

לימודי יידיש בבתי ספר לשפות, הפכו פופולאריים בעשור האחרון, וצעירים רבים אף מבקרים בתיאטראות שונות ביידיש, על אף שאינם דוברים כלל את השפה. קורס לימודי יידיש בסיסי, מספיק בדר"כ על מנת ליהנות ממופע בידור אותנטי בשפת היידיש.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם