בתי ספר לשפות > לימודי ערבית

לימודי ערבית - בתי ספר לשפות

השפה הערבית היא אחת מהשפות השמיות. הערבית מדוברת ע"י כ-180 מיליון בני אדם ברחבי העולם, במדינות כמו אלג'יר, מצריים, בחריין, ירדן, כווית ישראל ועוד. ניבי השפה הערבית נחלקים לקבוצת המערב, הם הניבים של צפון אפריקה, מלוב מערבה. הקבוצה השניה היא קבוצת המזרח, שכוללת את כל שאר הניבים. בנוסף, קיימים בשפה הערבית הבדלים בין ניבים ממוצא בדואי, כפרי או עירוני, אך אינם תלויים בהכרח באזור הגיאוגרפי, אלא יותר במוצא החברתי או האתני של הדובר.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי ערבית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

הערבית הספרותית, משמשת את העולם הערבי בכתיבה, בתקשורת ובתרבות, ומשמרת גם את שפת הקוראן אותה מבינים כל דוברי השפה הערבית. לשפה הערבית המדוברת, לעומת זאת, יש מגוון רחב של ניבים, כדוגמת הערבית המצרית, הערבית המרוקאית, הערבית הסורית וכו'. השפה הערבית המדוברת נוגעת בכל תחום בחברה הערבית, ואולי אף יותר מכל חברה אחרת בעולם. השפה הערבית המדוברת מתבטאת בכל המנהגים והמסורת של החברה הערבית.

לימודי ערבית הם מגוונים ביותר, ישנם קורסים של לימודי ערבית מדוברת, קורסים של לימודי ערבית ספרותית, לימודי קריאה וכתיבה של השפה הערבית ועוד. קיימת חשיבות רבה לידיעת השפה הערבית בארץ, חלק נכבד באוכלוסיה הישראלית דובר את השפה הערבית, שלמעשה מהווה את השפה השניה בישראל. בבתי הספר התיכוניים, מתקיימים לימודי ערבית כחלק מתוכנית הלימודים וניתן לגשת לבחינות בגרות בערבית כמקצוע מורחב.

מדינת ישראל מוקפת במדינות דוברות השפה הערבית, עם רוב המדינות אין לישראל יחסים בינלאומיים. מדינות כמו מצרים וירדן שעשו שלום עם ישראל, הזמינו מבקרים רבים מישראל, אם לצרכי תיירות ונופש, ואם לצרכי מסחר ועסקים. מטבע הדברים נפתחו גם קורסים של לימודי ערבית, בלא מעט בתי ספר לשפות ברחבי הארץ. לימודי ערבית יכולים להיות שימושיים ביותר לכל מי שחי בישראל בכלל ולאלו שבאים באינטראקציה עסקית או חברתית עם אנשים דוברי השפה הערבית.

השפה הערבית היא לא רק שפה, היא מבטאת גם את התרבות והמסורת הערבית. קורס לימודי ערבית מאפשר לעשות היכרות עם עולם התרבות הערבי, גינוני הכבוד והנימוס, שמהווים את הבסיס לכל קשר בינאישי. ישנם סוגים ורמות שונות של לימודי ערבית כגון לימודי ערבית למתחילים, לימודי ערבית למתקדמים ואף קורסי העשרה של לימודי ערבית באמצעות פתגמים. הפתגמים הערביים ידועים בשנינותם וחוכמתם, שילוב זה של לימוד ערבית דרך פתגמים, הוא מרתק ומהנה.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם