בתי ספר לשפות > לימודי הולנדית

לימודי הולנדית - בתי ספר לשפות

השפה ההולנדית היא שפה גרמאנית מערבית שמקורה במשפחת השפות ההודו-אירופאיות. ההולנדית דומה לשפה הגרמנית באופן ההגיה והמבנה התחבירי, אך אוצר המילים ההולנדי דומה יותר לאוצר המילים בשפה האנגלית. ישנן שפות רבות נוספות, מהם שאבה ההולנדית מילים בצורה זו או אחרת, אם בשינויים קלים ואם בצורתן המקורית. בין שפות אלו ניתן למצוא את השפה הלטינית, הצרפתית, הספרדית, האיטלקית. בנוסף, במהלך ההיסטוריה הושפעה השפה ההולנדית משפות ממדינות או עמים איתם ניהלו ההולנדים יחסי מסחר, יחסים מדיניים וקשרי תרבות.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי הולנדית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

האלפבית ההולנדי הוא לטיני ומורכב מעשרים ושש אותיות. התפתחות השפה ההולנדית, מחולקת מבחינה היסטורית לשלוש תקופות: ההולנדית העתיקה, בין המאה התשיעית למאה השתים עשר לספירה, ההולנדית התיכונה ומאז המאה השש עשרה ההולנדית המודרנית. כיום מדוברת השפה כשפת אם על ידי כעשרים ואחד מיליון איש. חמישה עשר מיליון מהם תושבי הולנד והשאר, כשישה מיליון הם תושבי בלגיה, שם מכונה השפה גם פלמית, אם כי מלבד המבטא המעט שונה או מספר מילים בודדות, היא אינה נבדלת מההולנדית. כך, לימודי הולנדית הם למעשה גם לימודי פלמית וניתן יהיה לתקשר גם עם דוברי השפה הפלמית בבלגיה.

השפה ההולנדית אמנם מדורגת רק במקום השלושים ושבע בגודלה בעולם, אך היא מדורגת במקום העשירי בכל מה שקשור בפירסום מאמרים בהולנדית בתחומים שונים. לכן לימודי הולנדית יכולים להיות מועילים הרבה יותר ממה שמקובל לחשוב. כיום בעידן הרשת, ישנה חשיבות גדולה יותר בלמידת שפות זרות, גם אם הם לא פופולאריים כמו לימודי אנגלית או לימודי ספרדית. בעולם העסקים זו אולי דווקא סיבה טובה ללמוד שפה אזוטרית כביכול כמו השפה ההולנדית ולנצל את היתרון הרב שיש ביכולת לתקשר ולעשות עסקים עם אנשים דוברי השפה.

לימודי הולנדית מתקיימים במספר בתי ספר לשפות בארץ במסלולים שונים ורמות שונות. לפני שניגשים להירשם לקורס לימודי הולנדית, מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי, על מנת להגדיר את הציפיות והמטרות אותן מעוניינים להשיג בקורס, ולהתאים על פיהם את המסלול המתאים. מבין המסלולים ניתן למצוא קורס לימודי הולנדית למתחילים, לימודי הולנדית למתקדמים, קורס הולנדית עסקית, תכניות לילדים ועוד.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם