בתי ספר לשפות > לימודי אנגלית

לימודי אנגלית - בתי ספר לשפות

בתי ספר לשפות בישראל מציעים מידע והצעות למגוון קורסים ללימודי אנגלית בשיטות שונות ומסגרות שונות. לימודי אנגלית למתחילים, לימודי אנגלית לילדים, לימודי אנגלית למתקדמים, לימודי אנגלית עסקית ולימודי אנגלית טכנית ומקצועית.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי אנגלית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

אנגלית היא השפה העשירה ביותר בעולם. קשה להעריך את מספר המילים באנגלית, אולם ההסכמה היא שיש כמיליון מילים. שאר השפות, עשירות ככל שתהיינה, אינן מתקרבות לסדרי גודל אלו ולשם המחשה, בעברית מוערך מספר המילים בכ-70,000. אך לימודי אנגלית אינם מושפעים מעושרה של השפה האנגלית, כשלמעשה מספר המילים המשמשים את דוברי האנגלית אינו שונה באופן מהותי משפות אחרות.

בניגוד לשפות אחרות כמו סינית, גרמנית, ספרדית ופורטוגזית, המדוברות על ידי מיליוני אנשים בעולם, הדיאלקטים של השפה האנגלית קרובים מאוד זה לזה. דוברי אנגלית מכל מקום בעולם מבינים אחד את השני, כך שלימודי אנגלית הם נכס בלתי נדלה, וניתן להשתמש בה כמעט בכל מקום על כדור הארץ.

השפה האנגלית היא השפה הנלמדת ביותר בעולם וניתן לעשות בה שימושים רבים, כמעט בכל מקום על פני כדור הארץ. לימודי אנגלית בארץ מתחילים כיום כבר מכיתה א' בבית הספר, כאשר בעבר הלא רחוק, החלו ללמד אנגלית רק מכיתה ד'. מערכת החינוך הבינה אולי קצת מאוחר, שהצורך בלמידת אנגלית ורכישת ידע רב ככל שניתן בתחום הוא ממשי, ועתיד ילדינו תלוי בכך במידה לא מבוטלת.

שיטת לימודי אנגלית ותכנית הלימודים בבתי הספר בארץ, נקבעת על ידי משרד החינוך והיא שנויה במחלוקת. אמנם התכנית אמורה להקנות לתלמידים ידע נרחב על השפה האנגלית ושליטה בלשון והדיקדוק, בכתיבה ובקריאה, אך מה בנוגע לדבר המשמעותי ביותר והוא היכולת להבין ולדבר באנגלית?. התלמידים בבית הספר, אינם מקבלים מספיק הזדמנויות לתרגל את הדיבור באנגלית, כיוון שמערך השיעור ותכנית הלימודים אינם משאירים מספיק שעות תרגול כאלו. לכן ילדים רבים נזקקים לחיזוק לימודי אנגלית בדמות שיעורים פרטיים, קורסים וחוגי העשרה של לימודי אנגלית לילדים.

אך רוב הילדים אינם נרשמים לקורס לימודי אנגלית ומגיעים לגיל הבגרות עם חסך משמעותי בשפה האנגלית בכלל ובדיבור בפרט. למעשה ישנם אנשים שאינם יודעים לדבר באנגלית אך מסוגלים לקרוא ולכתוב. פרדוקס זה נובע מהעובדה כי לא ניתנה לאנשים אלו האפשרות לתרגל את הדיבור ולנהל שיחה שלמה באנגלית.

לימודי אנגלית מתקיימים במסגרות שונות וישנו מגוון רחב של קורסים ללימודי אנגלית במגוון בתי ספר לשפות בארץ. ניתן למצוא קורסים באנגלית המכוונים לרמות שונות, גילאים שונים ומטרות שונות כגון קורס לימודי אנגלית מזורז, כשבסיומו מסוגל התלמיד לנהל שיחה בסיסית ברמה שתאפשר לו להסתדר בכל מקום בו דוברים אנגלית.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם