בתי ספר לשפות > לימודי צרפתית

לימודי צרפתית - בתי ספר לשפות

השפה הצרפתית נתפסת כשפת הרומנטיקה, היופי והאופנה. רוב תושבי צרפת, דוברים את השפה הצרפתית בלבד, ואף נמנעים מללמוד שפות זרות נוספות, ובמיוחד את השפה האנגלית.

לימודי צרפתית היוו בעבר את לימודי שפה שנייה, הפופולארים ביותר, אך הולכים ונדחקים לטובת לימודי השפה האנגלית.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי צרפתית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

כיום מדוברת השפה הצרפתית ב28 מדינות בעולם, כשפה רשמית ראשונה, כ 80 מיליון איש דוברים את השפה הצרפתית כשפת אם, וכ 200 מיליון איש דוברים את השפה הצרפתית, כשפה נוספת, ב 60 מדינות.

השפה הצרפתית משמשת כשפה הרשמית במגוון קהילות וארגונים כמו האיחוד האירופי, הוועד האולימפי הבינלאומי, האו"ם ואיגוד הדואר העולמי.

השפה הצרפתית הינה אחת השפות הרומאניות החשובות והמדוברות ביותר, אחרי השפות הספרדית והפורטוגזית. השפה הצרפתית התפתחה מהשפה הלטינית, שדוברה בחלקים מהאימפריה הרומית בימי הביניים. לימים, עם עליית מעורבותה הפוליטית והתרבותית של פריז, הפך הניב שהתפתח בפריז לצרפתית התקנית.

בתקופת הקולוניאליזם הצרפתי, בעיקר בצפון אפריקה, התפשטה השפה הצרפתית. לימודי צרפתית בבית הספר התקיימו כלימודי חובה בכל הקולוניות.

בצרפת כאמור רוב האוכלוסייה אינה דוברת או אפילו מסרבת לדבר שפה אחרת מלבד השפה הצרפתית, כך, לימודי צרפתית ושליטה אפילו בסיסית בשפה, יכולים לשרת כל אחד או אחת שמבקרים או מנהלים עסקים בצרפת.

ניתן ללמוד לימודי צרפתית בישראל בבתי ספר לשפות שונים, במכללות, או באוניברסיטאות. לימודי צרפתית בבתי ספר לשפות, משלבים את הלימודים עם שיעורי תרבות, אמנות, בישול, ועוד.

לימודי צרפתית בבתי ספר לשפות בישראל, מקנים יתרונות רבים, ומספר בתי ספר לשפות מציעים מגוון אפשרויות וקורסים בצרפתית במבחר תחומי עניין כמו צרפתית עסקית, או צרפתית לגיל הרך, ומשלבים את לימודי הצרפתית עם משחקים, וידאו, אינטרנט ושיטות חווייתיות שונות.

לימודי צרפתית בישראל ניתן למצוא במספר בתי ספר לשפות כגון ברליץ, הקולג' הצרפתי, קמפוס, דיאלוג ועוד.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם