בתי ספר לשפות > לימודי יוונית

לימודי יוונית - בתי ספר לשפות

השפה היוונית היא אחת השפות העתיקות בעולם, ישנן עדויות על שימוש בשפה היוונית המדוברת והכתובה כבר לפני כ- 3000 שנה באזור יוון המודרנית. היוונית היא שפה הודו-אירופאית שדוברה בתחילת דרכה גם באסיה הקטנה, צרפת ואיטליה. מקור השפה נתון במחלוקת בין החוקרים, ישנן טענות לפיהן מקור השפה היוונית, הוא בשפה הודו-אירופאית שהתפתחה ביוון הקדומה. חוקרים אחרים מייחסים את מקור השפה לשפה היוונית הקדומה, פורטו-יוונית, שהתהוותה בין השנים 2000 ל- 3000 לפני הספירה, אז התרחשה הגירה של דוברי שפה זו ליוון.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי יוונית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

היוונית בת זמננו אינה שונה בהרבה מהשפה שדוברה לפני אלפי שנים, אם כי קיימים לא מעט ניבים שהתפתחו עם השנים באזורים שונים של האימפריה היוונית ואף ביוון עצמה. השפה מדוברת בעיקר ביוון וקפריסין, אך גם במדינות נוספות. לימודי יוונית מבוקשים בכל העולם ובעיקר סטודנטים ואנשי אקדמיה מתחום הפילוסופיה, היסטוריה וכו'. התרבות היוונית העתיקה היא מקור הפילוסופיה, מדעי הרוח והחברה. קורס לימודי יוונית הוא חלק בלתי נפרד מחווית הלימודים בחוגים אלו, הוא מאפשר לתלמידים להכיר ולהבין מקרוב יותר את ההיסטוריה והתרבות היוונית העשירה.

לימודי יוונית נחשבים כאחד מלימודי השפות הקשים ביותר ללימוד, אך בתי ספר לשפות מצאו שיטות שונות ללימודי יוונית. כיום ניתן לעבור קורס לימודי יוונית במספר בתי ספר לשפות מקצועיים ולרכוש ידע בסיסי בדיבור השפה בזמן קצר וכלים נוספים להמשך הלימוד.

הקירבה הגאוגרפית בין ישראל ליוון, יחסי המסחר והתיירות המפותחים, מעלים באופן טבעי את הצורך הטבעי בלימודי יוונית. ידיעת השפה ולו הבסיסית ביותר יכולה להוות יתרון משמעותי וערך מוסף בתחומים רבים בחיים כגון עולם העסקים, התיירות, שירותי תרגום ועוד. לימודי יוונית אינם פופולארים אך דווקא בשל כך הידע בשפה יכול להוות יתרון משמעותי כאשר מעוניינים לעבוד בתחום הדורש ידע ביוונית.

בתי ספר לשפות מציעים קורסים שונים של לימודי יוונית, כמו לימודי יוונית למתחילים, לימודי יוונית למתקדמים, לימודים לילדים ולימודי יוונית המשלבים גם כתיבה ודקדוק. מומלץ להתייעץ עם יועץ שפות מקצועי בטרם נרשמים לקורס על מנת להתאים את צרכי התלמיד לסוג הקורס.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם