בתי ספר לשפות > לימודי עברית

לימודי עברית - בתי ספר לשפות

השפה העברית היא השפה הרשמית במדינת ישראל, והיא מדוברת על ידי כ- 7 מיליון בני אדם. מדינת ישראל, היא מדינה הקולטת לא מעט עולים חדשים, המגיעים ממדינות שונות ודוברים שפות שונות, כמו דוברי ספרדית, דוברי צרפתית, וכמובן דוברי רוסית המהווים את רוב העולים החדשים בשני העשורים האחרונים.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי עברית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

מדינת ישראל היא מדינה מיוחדת, היא מורכבת ביסודה מקיבוץ גלויות בהן השפה העברית לא הייתה שפת האם. התקבצות זו מכל העולם, למדינה בה נולדה מחדש שפה חדשה, הביאה עמה את הצורך בלימודי עברית בשיטה יעילה ומהירה, כך נולדה שיטת לימודי עברית באולפן.

לימודי עברית בקרב עולים חדשים, מאפשרת להם להרגיש שייכות ואחדות, כמו גם יכולת תקשורת בסיסית עם האוכלוסייה המקומית הדוברת עברית בישראל. כך מאפשרים לימודי עברית לעולים חדשים, להיחשף ולהכיר אוצר מילים וביטויים, וכך להשתלב בחברה ובהוויה הישראלית. למשרד הקליטה יש אתר אינטרנט ללימודי עברית, במסגרת פרויקט "העצמת השפה" , המיועד לעולים חדשים או וותיקים המעוניינים לשפר או לתרגל את השליטה בשפה העברית.

אך קורסים של לימודי עברית לא בהכרח מיועדים לעולים בלבד. לימודי עברית למתחילים מתאימים לכל קשת הגילאים ולכל מי שזקוק לידע הבסיסי בעברית. ישנו מגוון גדול של קורסים ללימודי עברית למטרות שונות, ברמות שונות ובשיטות שונות. גם אנשים שיודעים עברית, אך מעוניינים לחזק את השליטה והביטחון בשפה, יכולים להירשם לקורס לימודי עברית למתקדמים באחד ממגוון בתי ספר לשפות בכל מקום בארץ ולהשיג את המטרה.

הורים רבים מחפשים לקראת חודשי הקיץ והחופש הגדול חוגים או פעילויות לילדים. קורס לימודי עברית לילדים, משלב פעילות מהנה, יחד עם לימודי עברית, כך שהילדים גם נהנים וגם לומדים. ישנם קורסים בעברית לכל הגילאים ובכל הרמות, אותם ניתן לשלב בכל ימות השנה במהלך שנת הלימודים.

לימודי עברית- סקירה היסטורית

השפה העברית שייכת למשפחת השפות השמיות בענף הכנעני. השפה העברית היא מהשפות העתיקות ביותר כיום, שעדיין מדוברות.

השפה העברית נולדה במאה השתים-עשר לפנה"ס, במהלך כיבוש ארץ ישראל על ידי יהושע בן נון. לאחר חורבת הבית השני, חדלה העברית מלשמש כלשון דיבור, אך עם זאת נעשה שימוש ספרותי בעברית, ומכאן הצורך לחידוש מתמיד לאורך הדורות.

בתקופת הגלות נכתבו אלפי ספרים, פיוטים ומסמכים בעברית, ואף נוצרו מלים חדשות. במילון אבן שושן אפשר למצוא כ- 7,878 מילים מלשון חז"ל,כמו המילים "עכשיו", "חירות", "כלום". וכ-6,421 מילים מתקופת ימי הביניים,כמו למשל " משהו ", " הנדסה ", " קוטב ", " כמות ", ו" איכות ", לעומת 8,198 מלים מקראיות.

עם הקמת היישוב היהודי בארץ ישראל, נרתם אליעזר בן יהודה, ונפח חיים בשפה העברית. בשנת 1913 כבר שימשה השפה העברית לשפת ההוראה בבתי הספר היהודיים בארץ ישראל. כך הפכה השפה העברית לשפה המקומית המדוברת. בשנת 1948 הוכרזה העברית כשפתה הרשמית של מדינת ישראל. מאז ועד היום, העברית ממשיכה להתחדש ולהתפתח בהתאם לצרכים העכשוויים.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם