בתי ספר לשפות > לימודי הונגרית

לימודי הונגרית - בתי ספר לשפות

השפה ההונגרית היא שפה אוגרית, השייכת למשפחה של שפות הקרויות השפות האוראליות. מקור השם של משפחה זו הגיע מחבל הרי האוראל שם התפתחו שפות אלו. יחד עם זאת, השפה ההונגרית שונה משאר השפות האוראליות מסיבות היסטוריות של נדידת העם ההונגרי במאה ה-5 לספירה והתיישבותו לאחר ארבע מאות שנה נוספות בהונגריה של זמננו. אוצר המילים ההונגרי הושפע במהלך ההיסטוריה מהשפה הסלובאנית הקדומה, דרך השפה הלטינית של ימי הביניים, השפה הגרמנית ובמידה מסויימת גם מהשפה הטורקית. הכתב ההונגרי התגלה לראשונה בכתבים מהמאה השלוש עשרה לספירה.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי הונגרית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

כיום השפה ההונגרית מדוברת בפי כחמישה עשר מיליון בני אדם, רובם מהונגריה אך היא מדוברת גם בחלקים מרומניה, סרביה, אוקראינה וסלובקיה. הונגריה בכלל ובודפשט בירתה בפרט, היא מרכז תיירות ועסקים בינלאומי. העיר דברצן מפורסמת בעיקר במוסדות הלימוד האקדמאים האיכותיים שברשותה, והיא מהווה מרכז עולמי לסטודנטים מכל העולם בעיקר בתחום לימודי הרפואה, רפואת שיניים ורוקחות. תחומי לימוד נוספים כוללים גם את מדעי הרוח והחברה, מדעי החיים, טכנולוגיה ומוסיקה.

סטודנטים רבים מישראל לומדים בהונגריה את מקצועות הרפואה, הפסיכולוגיה, מנהל עסקים, אדריכלות ועוד. הלימודים מתקיימים בשפה האנגלית, אך החיים בהונגריה מצריכים במידה לא מבוטלת, ידע בשפה ההונגרית. סטודנטים רבים נרשמים לקורס לימודי הונגרית מבעוד מאוד, דבר שמסייע להם רבות בהתאקלמות בארץ החדשה. גם קורס לימודי הונגרית קצר יכול לקצר באופן משמעותי את זמן ההתאקלמות ולשפר את החוויה של חיים במדינה זרה.

אנשים רבים יכולים למצוא עניין רב בקורס לימודי הונגרית. אנשי עסקים שמבצעים עסקאות עם אנשי עסקים הונגרים יכולים להפיק הרבה מקורס קצר של לימודי הונגרית. ניתן אף למצוא קורסים של לימודי הונגרית עסקית, המתמקדים במונחים מעולם העסקים. בעולם התיירות, כמו בכל מדינה אליה נוסעים, גם להונגריה כדאי להגיע עם ידע ולו הבסיסי בהונגרית. היכולת לתקשר בהונגרית מעצימה את חווית הטיול ומאפשרת להתחבר לתושבים המקומיים ולתרבות המקומית העשירה.

לימודי הונגרית מתקיימים בכמה מקומות בארץ במסגרות שונות, במספר בתי ספר לשפות ברחבי הארץ. בטרם ניגשים להירשם, מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מיועץ שפות על מנת להתאים את צרכי הלמיד לסוג הקורס. הקורסים מסווגים בדרך כלל לקורס לימודי הונגרית למתחילים, לימודי הונגרית למתקדמים, קורס הונגרית עסקית. כמו כן בבית הספר לשפות 'ברליץ' ניתן למצוא גם קורסים בהונגרית המיועדים לילדים.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם