בתי ספר לשפות > לימודי איטלקית

לימודי איטלקית - בתי ספר לשפות

השפה האיטלקית היא שפה מערבית מתוך קבוצת ממשפחת השפות ההודו אירופאיות. השפה האיטלקית היא שפת האם של כ-70 מיליון איש, כאשר מתוכם כ- 58 מיליון הם איטלקים החיים באיטליה. השפה האיטלקית היא השפה הרשמית של איטליה, אך מדוברת בכ 29 מדינות נוספות, כגון קרואטה, סלובניה.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי איטלקית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

בוותיקן, השפה האיטלקית משמשת כשפה הרשמית השנייה של מושב הוותיקן, אחרי השפה הלטינית, ואנשי הכנסייה בוותיקן משתמשים בה לרוב בחיי היומיום. אנשי הכנסיה החדשים, הנכנסים לוותיקן עוברים לימודי איטלקית בשילוב עם לימודי לטינית. נוצרים רבים ברחבי העולם לומדים איטלקית במטרה להתקרב למקורות ולמסורת.

איטלקית היא שפה רומנטית וציורית. אנשי רוח ואומנים רבים מצאו בשפה האיטלקית מקור השראה. התרבות וההיסטוריה האיטלקית זכו להערכה בינלאומית רבה, אנשים כגון לאונרדו דה וינצ'י או רפאל, הטביעו את חותמם ונחשבים כגאונים בדורם. לימודי איטלקית הם חלק בלתי נפרד מהבנת האומנות והשקפת עולמם של היוצרים האיטלקים הגדולים.

התרבות האיטלקית המופלאה מסקרנת לא מעט אנשים. בכדי לרדת לעומקה של התרבות והאומנות האיטלקית, מומלץ להירשם לקורס לימודי איטלקית באחד ממגוון בתי ספר לשפות הפרוסים ברחבי הארץ. ניתן ללמוד בקורסים שמטרתם לשלב בין לימודי איטלקית, לבין היכרות עם התרבות וההיסטוריה של השפה.

ניתן למצוא בארץ קורסים שונים של לימודי איטלקית לכל הרמות, בכל הגילאים. ישנם לימודי איטלקית למתחילים, לימודי איטלקית למתקדמים ואף לימודי איטלקית לילדים.

כמו בהרבה שפות, ניתן לעשות שימושים רבים בשפה האיטלקית. ישראלים רבים נוסעים לרכוש השכלה גבוהה באיטליה, שם הלימודים מתקיימים בשפה האיטלקית. מקצועות נפוצים אותם לומדים ישראלים באיטליה הם מקצועות הרפואה, הרפואה הווטרינרית ועוד. מן ההכרח שהסטודנטים לעתיד יעברו קורס לימודי איטלקית עוד לפני נסיעתם. ישנם קורסים ללימודי איטלקית ייעודיים, שנועדו להקנות את הבסיס החשוב וההכרחי בכדי להתחיל את הלימודים בבטחה.

איטליה היא אחת מהמדינות המרכזיות באיחוד האירופי, הכלכלה האיטלקית מפותחת ויוצרת הזדמנויות עסקיות רבות. לאנשי עסקים שיודעים איטלקית יש יתרון גדול על פני אנשי עסקים אחרים שלא מכירים את השפה. ידיעת השפה האיטלקית מאפשרת לפתח יחסים בינאישיים טובים יותר ולהבין טוב ביותר את התרבות וגינוני הנימוס האיטלקי. האיטלקים הם אנשים חמים עם אופי ים תיכוני כמו שלנו. מומלץ אם כן לאנשי עסקים ישראלים לעבור קורס לימודי איטלקית עסקית, שיעזור להרחיב את שיתופי הפעולה העסקיים בעתיד.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם