בתי ספר לשפות > לימודי פולנית

לימודי פולנית - בתי ספר לשפות

השפה הפולנית משוייכת למשפחת שפות הודו אירופאיות ומקורה בשפה הסלאבית המערבית. השפה הפולנית קרובה לשפה הצ'כית, הסלובקית ומילים רבות שהשתרבבו מאוצר המילים של השפה הגרמנית, האיטלקית והצרפתית, בעיקר מסיבות היסטוריות. הרוב המוחלט של אזרחי פולין הם דוברי השפה הפולנית והם מונים כ40 מיליון איש ופולנים רבים החיים מחוץ לפולין מונים כ10 מיליון איש החיים בקהילות בעיקר בארה"ב ואנגליה.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי פולנית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

לימודי פולנית פחות זרים לדוברי השפה הרוסית או שפות סלאביות אחרות, אך גם דוברי השפה העברית או האנגלית יוכלו להפיק תועלת רבה מקורס לימודי פולנית באחד מבתי הספר לשפות, ולהגיע לרמה מספקת של יכולת ניהול שיחה ויכולת לתקשר ולהבין את דוברי השפה הפולנית.

לימודי פולנית הפכו בשנים האחרונות למבוקשים יותר וניתן למצוא קורסים ללימודי פולנית בכל הארץ בבתי ספר לשפות השונים. לימודי פולנית פותחים את עולם התרבות וההיסטוריה היהודית ובכלל בפני משתתפי הקורס, כמו גם את השפה הפולנית המודרנית.

פולין היא אחת ממדינות האיחוד האירופי ומאז שהצטרפה לגוש האירופאי חלו תמורות כלכליות משמעותיות ורמת החיים עלתה. לימודי פולנית והקניית יכולת לתקשר בפולנית הם יתרון גדול בעולם העסקים וההזדמניות העיסקיות הרבות הקיימות בפולין.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם