בתי ספר לשפות > לימודי רומנית

לימודי רומנית - בתי ספר לשפות

השפה הרומנית שייכת לקבוצת השפות הרומאניות שמקורן במשפחת שפות הודו אירופאיות. השפה הרומנית מושפעת בעיקר מלטינית כאשר הכתב מורכב מאותיות לטיניות ואותיות ייחודיות לשפה. ברומנית המדוברת השתרשו מילים לא מעטות מהשפה הסלאבית, היוונית, ההונגרית ושפות עתיקות נוספות.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי רומנית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

עם הצטרפותה לאיחוד האירופי הפכה רומניה בשנים האחרונות לאטרקציה תיירותית ונוצרו הזדמנויות עיסקיות רבות. לימודי רומנית הפכו גם הם לפופולארים והם נלמדים בקורסים ללימודי רומנית בבתי ספר לשפות בכל הארץ.

ישראלים רבים לומדים כיום באוניברסיטאות ברומניה, כאשר ברוב האוניברסיטאות לומדים בשפה הרומנית ולכן מומלץ לעבור קורס לימודי רומנית באחד מבתי הספר לשפות על מנת לרכוש ידע מספק בהבנה ודיבור לקראת הלימודים.

קורס לימודי רומנית מקנה יתרון גם בתחום העסקי ובמיוחד בתחום הנדל"ן המתפתח ברומניה ואנשי עסקים רבים המנהלים את עסקיהם ברומניה דואגים לעבור קורס לימודי רומנית ולו הבסיסי ביותר על מנת להתמצות בשפה וליצור קשר אישי יותר עם בעלי עסקים דוברי רומנית.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם