בתי ספר לשפות > לימודי רוסית

לימודי רוסית - בתי ספר לשפות

מקורה ומוצאה של השפה הרוסית היא במשפחה של שפות הנקראות השפות ההודו אירופאיות. במשפחה גדולה זו נמצאת משפחה נוספת,הסלאבית. כ 500 שנה אחרי הספירה התפתחה שפה זו והתפצלה ל סלאבית מערבית, מזרחית ודרומית. השפה הרוסית של ימינו מקורה בסלאבית המזרחית שגם כן התפצלה לניבים שונים אלו הם הניב הבלרוסי, האוקראיני והרוסי.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי רוסית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

השפה הרוסית היא השפה המדוברת ביותר באירופה וניתן למנות כ 300 מיליון דוברי רוסית ברחבי אירופה ואסיה. לימודי רוסית אם כן יכולים להוות יתרון בתחומים כגון תיירות, עסקים, תרבות עשירה ועוד. לימודי רוסית בבתי ספר לשפות השונים בארץ נחשפים משתתפי קורסים לרוסית לשפה עשירה ומגוונת. למרות מורכבות השפה, לימודי רוסית בשיטה הנכונה יכולים להיות פשוטים ומהנים יותר.

אזרחים רבים במדינת ישראל הם דוברי רוסית, צעירים ומבוגרים, הכרת השפה הרוסית היא חלק בלתי נפרד מהחיים בארץ וישנה חשיבות לידיעת השפה בגישור הפערים החברתיים והעסקיים בין דוברי השפה הרוסית לאלה שאינם. קורס לימודי רוסית בסיסית מקנה את היכולת לגשר על הפערים וליצור תקשורת ברמה מספקת לחיי היומיום וחשיפה לתרבות הרוסית.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם