בתי ספר לשפות > לימודי ספרדית

לימודי ספרדית - בתי ספר לשפות

השפה הספרדית היא אחת משלושת השפות הרשמיות בארגונים הבין- לאומיים, ומדוברת באופן רשמי ב20 מדינות ויותר. השפה הספרדית מדוברת ע"י כמעט חצי מיליארד בני אדם ברחבי העולם, במדינות כמו ספרד, מקסיקו, ארגנטינה, אקוודור, קולומביה, פרו, צ'ילה, קוסטה ריקה, ועוד.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי ספרדית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

הספרדית היא השפה השלישית מבין השפות המדוברות בעולם לאחר הסינית-מנדרינית והאנגלית, ומושפעת מהלטינית ומהערבית. באמריקה הלטינית תשעה מכל עשרה אנשים הם דוברי ספרדית ועל פי האומדנים, יהיו בשנת 2050, כ- 100 מיליון דוברי ספרדית בארה"ב בלבד.

השפה הספרדית נחשבת שפה קלה ללמידה ונכתבת באותיות לטיניות. קורסים של לימודי ספרדית, ניתן למצוא במגוון רב של בתי ספר לשפות בישראל. לימודי ספרדית פופולארים ביותר, ישנם קורסים שונים ברמות שונות ולכל הגילאים. לימודי ספרדית לילדים הפכו בשנים האחרונות לחוגי העשרה מבוקשים בעקבות הצלחת סדרות הנוער הדרום האמריקאיות. כוכבי הסדרות אף הגיעו לארץ ושמחו לראות כי ילדים ובני נוער מעריצים רבים פונים אליהם בשפה הספרדית.

במדינות בהן דוברים רק ספרדית, מומלץ לדעת לפחות את השפה הבסיסית לפני שטסים. ככל שהשליטה בשפה טובה יותר, כך חווית הטיול תהיה עצומה יותר. חיילים משוחררים רבים טסים לטיול ארוך בדרום אמריקה, וכחלק בלתי נפרד מההכנות לטיול, מומלץ להירשם לקורס לימודי ספרדית. ישנם לא מעט קורסי לימודי ספרדית שמטרתם ללמד בזמן קצר לדבר בספרדית שימושית שתתפתח במהרה בזמן הטיול.

ספרדית היא גם שפה שניתן לעשות בה שימוש בעולם העסקים. לימודי ספרדית יכולים להקנות יתרון למי שמתמצא ולו במעט בשפה הספרדית ובגינוני הנימוס הקטנים, שיכולים לעשות את ההבדל ולקרב ברמה האישית, דבר שתורם רבות לקשרים העסקיים. לימודי ספרדית יכולים לפתוח עולם ומלואו לשפה מרתקת ומלאת תשוקה, שפה שכיף לדבר ולהבין.

אוצר המילים בספרדית מבוסס על השפה הלטינית ומילים רבות מקורן בשפה האנגלית. מי שיודע או לפחות מבין אנגלית, יוכל לזהות בקלות ולהבין מילים רבות בספרדית שנשמעות מאוד דומה. כך שלרוב האנשים, לימודי ספרדית יהיו קלילים ולא מסובכים. הספרדית היא מאוד קליטה, כל אחד יכול ללמוד לדבר ולהבין את השפה. קורס לימודי ספרדית הוא חוויה מהנה, הקורס מעניק גם חשיפה לתרבות הספרדית העשירה וגם ידיעת שפה זרה שימושית.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם