בתי ספר לשפות > לימודי טורקית

לימודי טורקית - בתי ספר לשפות

השפה הטורקית נולדה במרכז אסיה אי שם באלף התשיעי לפני הספירה, באזור הרפובליקה הטורקית וכונתה גם "אסיה הקטנה". באותה תקופה, דיברו באזור שפות הודו-אירופאיות, שפות שמיות ואחרות. השפה הטורקית הושפעה בעיקר מהשפה הערבית ומהשפה הפרסית. למעשה עד סוף שנות השלושים של המאה הקודמת, כעשרים אחוז מאוצר המילים בטורקית היה שאול מערבית ופרסית. מאז האימפריה העות'מנית והתאסלמות הטורקים ועד אותה תקופה, שימש האלפבית הערבי כהשראה לאותיות האלפבית הטורקיות שהיו בעצם גרסה של הערבית.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי טורקית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

לאחר סיום השלטון האיסלאמי בטורקיה בשנות השלושים של המאה הקודמת, הונהגה רפורמה בשפה הטורקית שכללה מעבר לשימוש בכתב האלפבית הלטיני, הוצאת מילים פרסיות וערביות מאוצר המילים והחלפתן במילים ממקור טורקי. למרות הנסיונות להוציא מכלל שימוש מילים מהשפות הזרות, ולהנהיג תכניות לימודי טורקית חדשים, הן עדיין מהוות כעשר אחוז מאוצר המילים כיום. בדומה לשפות רבות במאה העשרים של המאה הקודמת, הושפעה גם הטורקית מהשפות האירופאיות ומילים רבות מהשפה הצרפתית נשגרו בפי דוברי השפה.

לימודי טורקית מתקיימים בלא מעט מקומות ברחבי הארץ. הקרבה הגאוגרפית לטורקיה, מעלה באופן טבעי את הצורך בלמידת השפה. טורקיה היא יעד תיירות למאות אלפי ישראלים שמגיעים מידי שנה וישנם אנשים שנוסעים אף מספר פעמים בשנה. רבים מהם נרשמים לקורס לימודי טורקית בטרם נסיעתם, ומספרים כי הקורס שידרג את הנסיעה מכל הבחינות.

יחסי המסחר הענפים בין טורקיה לישראל, הם עוד סיבה מצויינת לאנשי עסקים להירשם לקורס לימודי טורקית. במקרה זה יהנו אנשי העסקים מהאפשרות להתקרב ברמה האישית לעמיתיהם הטורקים וכך לבנות יחסי אמון טובים יותר שיביאו גם להצלחה גדולה יותר בעסקים.

כיום ניתן למצוא מגוון קורסי לימודי טורקית במספר בתי ספר לשפות בישראל. הלימודים מתקיימים במסגרות שונות וכל בית ספר דוגל בדרך כלל בשיטת לימוד משלו. בית הספר לשפות הידוע 'ברליץ' לדוגמא, דוגל בשיטת לימוד בה כל השיעורים מתנהלים אך ורק בשפה הנלמדת ובמקרה הזה בשפה הטורקית. המסלולים הנפוצים הם לימודי טורקית למתחילים, לימודי טורקית למתקדמים ולימודי טורקית לילדים, אך ניתן למצוא גם קורסים המתמקדים בטורקית עסקית.

האתר מספק שירות אישי ומקצועי ללא תשלום ללימודי כל השפות. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים מימין ואנו ניצור איתך קשר טלפוני עד כשעה לאחר שליחת הטופס (באם נשלח במהלך יום העסקים), או ביום העסקים הבא אם יישלח בסוף היום.

מלא/י את הטופס מימין, וקבל/י תוך שעה הצעה שתפתיע אותך!

בהצלחה לכולכם